Pořady

Vyberte si ten svůj

Pořadyv

Ženský svět má svá zákoutí, která znají pouze zástupkyně něžného pohlaví. Jízdu těmito spletitými cestami dívek, žen, maminek i babiček má ve svých otěžích Heidi Janků a ta moc dobře ví, o čem ten ženský svět opravdu je. Prozradí vám, co jíst, abyste byla nejen zdravá, ale i krásná. Ukáže vám, že i cvičení může přinášet potěšení a poradí s výcvikem štěněte. Prostě dámská jízda! Ale koukat se mnohou i pánové.
více >
Každý všední den od 21:15, v repríze následující den od 17:20.

Co potřebujete vědět o seriálu?

- Představitel hlavního hrdiny Gerhard Lippert se objevoval v prvních 4 řadách a natočil 60 dílů. Poté se sám rozhodl seriál opustit.

- Filmování probíhalo v rakouské obci Wildermieming. Příběh vycházel z úspěšných románů.

- Natáčení odstartovalo v roce 1992

- Seriál má 96 epizod po 45 minutách

Seriál Doktor...
více >
Legendární smaragdové oči se vracejí a s nimi přichází i jeden z nejslavnějších důkazů o existenci romantické lásky!

Příběh krutého osudu nevidomé dívky, plný vášně, lásky i zrady uchvátil diváky doslova na celém světě a jako první dokázal změnit životní rytmus mnoha diváků.

Příběh, který dokáže zastavit dech i čas.
Mexický seriál Esmeralda můžete sledovat každý všední den od 20:25, nebo v repríze následující den od 16:45.
více >
Talkshow novináře Honzy Dědka nově na televizi RELAX každou sobotu a neděli večer.
Honza Dědek ještě během studia začal od roku 1992 přispívat do hudebního časopisu Rock & Pop, posléze i do deníků Mladá Fronta Dnes, Lidové Noviny a časopisů Mladý Svět, Elle a Premiere. V letech 2000–2010 byl redaktorem týdeníku Reflex, v současné době působí v Instinktu.
Podílel se jako spoluautor na televizních dokumentech o Janu Nedvědovi, Borisi Hybnerovi, Martě Jandové,...
více >
Máte rádi prostředí cabaretu? Pokud ano, tak si s televizí Relax přijdete na své! Každá sobota v měsíci totiž patří exkluzivnímu formátu plnému báječných pěveckých vystoupení, úžasných zpěváků, artistickým a klaunským vystoupením. Zkrátka a dobře cabaretu, jak se patří. Intimní večerní atmosféra vás snadno vtáhne do děje a co je nejdůležitější za přítomnosti příjemného napětí, se po celou dobu neodtrhnete od obrazovky.
více >
Originální pořad, se kterým se můžete toulat po všech krásách České republiky a vybraných evropských destinacích. Pořadem vás provedou Michaela a Roman Tomešovi, nebo krásná Genny Ciatti. Cestovatelský magazín můžete sledovat pravidelně v sobotu a neděli od 11:00.
více >
Oblíbený pořad Televize Relax je zpět v novém kabátě. Ztřeštěný pořad o Vašich domácích mazlíčcích, u kterého se zaručeně pobavíte. S Rozálkou Pokornou se můžete těšit na reportáže plné zajímavostí, rady při chovu Vašich domácích zvířat, vtipná videa i pravidelné divácké soutěže o toho nejroztomilejšího z Vašich mazlíčků.
více >
Unikátní zábavný pořad uvidíte každou neděli a pátek od 21:25 na televizi RELAX. Nový pořad Vladimíra Hrona, který se natáčí v pražském divadle Radka Brzobohatého se inspiroval v prostředí kabaretu a velkých slavných amerických show.V pořadu se bude stejně jako v kabaretu hlavně zpívat. „V Česku v současné době chybí zejména večery ve společnosti slavných písní, plné smíchu a zábavy. Diskuzních pořadů už bylo dost, všichni jsou z nich unavení.“...
více >

Z našeho Relaxačního archivu