Přeskočit na obsah

Televize plná příběhů

Jak nás naladit

Přes kabelovou televizi a IPTV

Televize Relax vysílá v celoplošném televizním multiplexu 24, provozovaným společností Digital Broadcasting s.r.o., který šíří i tematické kanály televize Nova (Nova, Nova Cinema, Nova Gold, Nova Action a Nova 2). Pokud tyto stanice přijímáte na klasickou venkovní nebo pokojovou anténu, případně přes společnou televizní anténu, měli byste naladit i televizi Relax. Moderní televizory nový program načtou do svojí nabídky automaticky a diváka na něj upozorní. U starších televizorů nebo set-top-boxů je nutné spustit automatické vyhledávání programů. V září 2017 televize Relax vstoupila i do prostředí DVB-T2. Bližší informace o tom, jak naladit vám rádi poskytnou operátoři Multiplexu 24 na telefonické lince 595 694 660. Více informací naleznete na www.multiplex24.cz

Přes kabelovou televizi a IPTV

Televize Relax je součástí základní programové nabídky největší tuzemské kabelové společnosti Vodafone na území celé České republiky. Nabízejí ji i další poskytovatelé kabelové televize a IP TV v Česku a na Slovensku viz níže:

O2TV.cz, sledovanitv.cz s.r.o., SMART Comp. a.s., Dragon Internet, a.s., EDERA Group a.s., GRAPE SC, a.s., HC Kabel s.r.o., Jiří Ouda, Josef Vosecký, KTV Nepomuk s.r.o., Planet A, a.s., PODA a.s.

SAT – AN CableNet SE, Telly CE s.r.o., WMS s.r.o., ANTIK Telecom s.r.o., BDTS s. r. o., DSI DATA s.r.o., e-Net, s.r.o., Kabelko, s.r.o., MIKOTEL, s.r.o., Okresné stavebné bytové družstvo Čadca, Kabelová televize Mariánské Lázně s.r.o.