Novinky

Aktuální dění na Relaxu

Novinkyv

Krampo voloviny 08.09.2013
Diváci Televize Relax,

v našem vysílání se můžete těšit i na zcela nový pořad KRAMPO VOLOVINY s Jiřím Krampolem. Krampo voloviny volně navážou na show Nikdo není dokonalý, která nedávno po letech skončila v televizi Prima. Pro pilotní díl si Jiří Krampol jako své hosty pozval Lucii Bílou a Štefana Margitu. A vy si teď můžete poslechnout, co si o našem pořadu myslí oni.
více >
Startujeme! 08.09.2013
Rockeři a rockerky,

je to tady! Startujeme! Ovladače do rukou a ladíme originální rockovou Televizi Rebel a lifestylovou Televizi Relax, která bude vysílat jedinečnou show s Jiřím Krampolem KRAMPO VOLOVINY a také show s Petrem Novotným NOVOTNÝ ZA HUMNY. Milovníci seriálů a telenovel si také přijdou na své s Natálií Oreiro v seriálu Divoký anděl.
více >
Každý den z nového studia v PALLADIU 06.09.2013
Od prvního dne vysílání televize Relax startuje také nové „on air“ studio v pražském PALLADIU, ze kterého bude pravidelně vysílat „Odpoledne v pohodě“. Do nového lifestylového pořadu se budou moci diváci zapojit prostřednictvím sociálních sítí, ale hlavním záměrem je osobně je vtáhnout do vysílání a dát jim prostor vyjádřit své názory ze studia v samém centru Prahy. Navazující pořad „Dobrý nákup z PALLADIA“ každý den seznámí diváky s aktuálními...
více >
Jedinečná televizní revoluce 05.09.2013
(TZ) Od 9. září začnou vysílat v Česku tři nové celoplošné digitální televizní kanály Relax, Rebel a Retro, které společně tvoří skupinu Pohoda. Relax se svojí nabídkou zařazuje mezi plnoformátové televizní stanice, Rebel a Retro pak skladbu vhodně doplňují jako specifické hudební kanály. Televize Relax a Rebel startují své vysílání, a to jak v DVB-T (multiplex 4), tak v kabelových sítích (UPC a další) a v satelitním šíření na Skylinku.
více >

Z našeho Relaxačního archivu