NABLÝSKANÉ VÁNOCE NA RELAXU

NABLÝSKANÉ VÁNOCE NA RELAXU

začínají již tento víkend!

úvod NovinkyNABLÝSKANÉ VÁNOCE NA RELAXU

NABLÝSKANÉ VÁNOCE NA RELAXU

16.12.2015

18.12. Všechny polohy lásky. (2006) Španělský dramatický film od 21:55 na RELAXU. Příběh o vztazích, lásce a nenávisti mezi přáteli a rodinou. Jorge zdědil pozici vrátného po svém otci poté, co prodělal infarkt. Otec už není schopen se o sebe dál starat, a tak spadá na Jorgeho nesnadný úkol. Práce vrátného rozhodně není jeho vysněná, a proto se neustále snaží hledat jinou. Neúspěšné hledání zaměstnání, ve kterém mu rozhodně nepomáhá skutečnost, že je jeho bratr Antonio za mřížemi, ho ničí a snaží se bojovat se svým osudem. Avšak díky Antoniovi pozná Paulu, která je trýzněna ostatními vězeňkyněmi. Žena chce vysvobození a prosí Jorgeho, aby ji oplodnil. Tomu všemu přihlíží Israel, jeho nejlepší přítel, který zjistí otcovu homosexualitu a začne tak řešit problémy s vlastní orientací. Můžeme být svědky velice zajímavého snímku, který vyhrál například cenu za nejlepší režii v Goya Award.


19.12., neděle.  Kultovní seriál Zmije nově na televizi RELAX.  Každou neděli od 20:30. V blízké budoucnostii ve městě Metro City v Kalifornii se rozmáhá zločinost společně s nejrůznějšími kriminálními gangy, především pak teroristickou skupinou Outfit, které jsou městem doslova prošpikovány. Čím dál lépe jsou organizované a odolávají dopadení policií. Proti páchání této extrémní činnosti je zřízena přísně tajná speciální pracovní skupina, zřízena federální vládou. Zbraň, kterou k tomuto účelu má být použita je ‘‘ochránce‘‘ útočné speciální vozidlo, které se při transformaci maskuje jako auto Zmije (Dodge Viper RT/10 roadster).


19.12., sobota. Hudebně-zábavná show Vladimíra Hrona Poslední zhasne, pravidelně každou sobotu od 21:10 na televizi RELAX. Již dvacátýpátý díl natáčený v pražském Divadle Radka Brzobohatého, je tentokrát zasvěcený celoživotnímu dílu Karla Hašlera. V pořadu vystoupí Petr Rychlý, Robert Papoušek a P.U.M., Gustav Oplustil, Patrola Šlapeto.


22.12. , úterý.  Pozor, pozor vědomostní pořad Ostře sledovaný vlak začíná. Již druhý ročník této úspěšné soutěže můžete sledovat každé úterý od 21:30 na televizi RELAX. V hlavních rolích se objeví moderátoři Monika Žídková a Antonín Duchoslav, tento rok ve vlacích společnosti LEO EXPRESS.


24.12. Vánoční koncert Jožky Černého. Záznam vystoupení Jožky Černého. Jožka Černý je zpěvákem, který zpívá melodie předávané z generace na generaci. Prodal přes milion hudebních nosičů. Některé písně se v jeho podání staly legendou – Za tú horú, za vysokú, Když sem šel z Hradišťa …. Kromě toho, že s cimbálovou muzikou nazpíval stovky písní, má v repertoáru i obrovské šlágry dechové hudby. Písně, jako Nedaleko od Trenčína, Okolo Seče, Břeclavská kasárňa a mnoho jiných, zpíval již se slavnou dechovkou Moravanka.


26.12. 15:55 Vágner family. Záznam slavnostního společného koncertu rodiny skladatele Karla Vágnera. V Branickém Divadle společně vystoupili Tereza, Josef, Karel a další z rodiny Vágnerových. Koncert plný hitů, vtipných historek i příběhů, které pohladí na duši.


26.12. , sobota. Hudebně-zábavná show Vladimíra Hrona Poslední zhasne, pravidelně každou sobotu od 21:10 na televizi RELAX. Již dvacátýšestý díl natáčený v pražském Divadle Radka Brzobohatého, plný humoru a dobré nálady ve společnosti písničkáře Miroslava Palečka,  nadějného hudebníka Pavela Callty, kuchařky Mirky van Gils Slavík a  Jiřího Wericha Petráška.


24.12., 20:30.  Standa Hložek „60“ "Koncert k šedesátinám Standy Hložka. Popřát a zazpívat přijdou Hana Zagorová, Petra Janů, Karel Vágner a Jiřina Bohdalová. Koncert legendárního zpěváka, který i po více než třiceti letech od megahitu Holky z naší školky bourá vyprodané sály. 60-40-30, to nejsou zpěvákovy tělesné proporce, to je šedesátka na krku, čtyřicet let na scéně a třicet nejznámějších písniček jako jsou zmíněné Holky z naší školky, V pohodě, Diana, Strom lásky mé, Krok sun krok, Taková je láska má, Za to může déšť ne já, ale i moravské lidovky, které rodák z Kroměříže miluje."


25.12. Letní déšť. (2006). Od 21:55 na televizi RELAX. Film z dílny Antonia Banderase, tentokrát v roli režiséra, vypráví příběh o osmnáctiletém Miguelovi. právě opouští nemocnici s dlouhou jizvou a s výtiskem Dantovy Božské komedie. Od té doby, co tuhle knihu přečetl, ví, že chce být spisovatelem. Zatím je ale léto a Miguelito se schází u bazénu s Babirusem, který má rád bojová umění, s Pakem, jehož otec je boháč, s malým Mortallem a s Luli, která sní o dráze tanečnice. Když léto skončí, parta se rozprchne na všechny strany a také románek s Luli pro Miguelita končí. Oba mladí lidé dospěli. „Můj film je o přechodu z doby dospívání k dospělosti,“ říká Antonio Banderas. „Sny mého mládí byly daleko skromnější, než byl potom můj život. Vždycky jsem chtěl být divadelním hercem, a ne hvězdou. Neztratil jsem nic z té energie, která mne kdysi pudila odejít z Malagy. Vzpomínám si dodnes přesně na ten okamžik, kdy jsem si uvědomil, že jsem se změnil. Kdybych se někdy vrátil do Malagy, bude to v kůži jiného člověka.“ Letní déšť byl uveden v sekci Panorama na Berlinale 2007 a získal tu cenu Europa Cinemas Label.


26.12.  od 20:30. Waldemar Matuška: Známý i neznámý. "Dokument Waldemar Matuška - známý i neznámý z cyklu Slavíci ve zlatě nabídne pohled na dodnes populárního barda očima lidí, kteří k němu měli blízko v průběhu celého jeho života. Spoustu věcí, které diváci mnohdy ani nevědí, jim prozradí Waldova životní partnerka Olga Matušková, Jiří Suchý, který Matušku pro svět prostřednictvím divadla Semafor objevil, Karel Štědrý, s nímž Waldemar prožil spoustu času na pódiu Semaforu i divadla Rokoko, František Hacker, kapelník skupiny KTO, s níž Matuška vystupoval od sedmdesátých let až do své smrti i jeho velká kamarádka a častá kolegyně Helena Vondráčková - ti všichni přidají k dobrému objevné i vtipné vzpomínky na Waldemara. Diváci uvidí i unikátní, nezveřejněné záběry jednoho z nejcharizmatičtějších českých zpěváků."


31.1. Megasilvestr s Vladimírem Hronem od 19:00
Unikátní záznam slavnostního Megakoncertu Rádia Čas za rok 2015. Rádio Čas totiž tento rok oslavilo 17. narozeniny! A my byli  5. prosince v Ostrava Aréně u toho s naší kamerou. V Ostravě slavily i  hvězdy českého hudebního nebe: Lucie Bílá, Michal Hrůza, Katarína Knechtová, David Deyl, Děda Mládek Illegal Band, Ezyway a další. Zažijte s RELAXEM jedinečnou show, kterou Vás bude provádět náš známý televizní moderátor Vladimír Hron spolu s moderátory Rádia Čas.Neváhejte a napište nám

Z našeho Relaxačního archivu