Jan Antonín Duchoslav

Jan Antonín Duchoslav

úvod Lidé na RelaxuJan Antonín Duchoslav

Je moderátorem nové soutěže Ostře sledovaný vlak, kterou můžete na televizi Relax vidět každý všední den v podvečer. Jan Antonín se narodil v Praze v roce 1965 ve znamení býka. Jeho koníčky jsou lyžování, golf, jízda na kole, windsurfing, tenis. V létě rád vyrazí na vodu. Narodil se spíše pro záporné role a role rošťáků, kvůli kterým měl celý život překvapivě velký úspěch u žen.  Před příchodem jeho významného životního jubilea se však usadil a dokonce i oženil. S manželkou mají dva krásné malé syny, kteří mu podle jeho slov dávají občas pěkně zabrat. Možná i proto, že se na nějaký čas rozhodl být s nimi doma na mateřské dovolené.
Hrát začal v sedmnácti letech, jeho herecká kariéra však nebyla příliš dlouhá. Jeho nejslavnější rolí je Viky Cabadaj z kultovní české komedie Sněženky a Machři. Do teď se mu stává, že ho na lidé oslovují Viky. Dále si zahrál ve filmech Láska z Pasáže, Třetí patro nebo Rafťáci. V poslední době jsem ho mohli vidět, na dnes již zaniklé TV Pětka v pořadu Iveta Živě.
Jeho životní profese jsou velice rozmanité. Od herectví se na nějaký čas vzdálil a začal podnikat s dámskými ramenními vycpávkami. Dále byl chvíli instruktorem lyžování, rekvizitářem, produkčním a osvětlovačem.Neváhejte a napište nám

Z našeho Relaxačního archivu