Monika Žídková

Monika Žídková

úvod Lidé na RelaxuMonika Žídková

S Monikou se můžete setkat v pořadu Ostře sledovaný vlak každý všední den v podvečer. Monika se narodila před 34 lety ve znamení Blíženců. Vystudovala Střední pedagogickou školu v Krnově a úspěšně dokončila také Ostravskou univerzitu, obor učitelství pro nižší stupeň. Co my víme, třeba z ní jednou ještě bude ta nejkrásnější paní učitelka v Česku!?
Slavnou se stala v roce 1995, kdy zvítězila v soutěži Miss České republiky a její život nabral jiné obrátky. V tomto roce také bojovala v tureckém Istanbulu o titul Miss Europe. I tuto soutěž i přes velkou konkurenci vyhrála a titul MISS Europe 1995 přivezla zpátky do České republiky.
Díky získání tohoto krásného titulu, procestovala velké množství zemí. Můžeme jmenovat např.: Seyschely, Nový Zéland, Reunion, Austrálii, Paříž, Jordánsko, USA a jiné. Nejednalo se však o cesty za odpočinkem v zahraničí tvrdě pracovala, fotila reklamní kampaně nebo hrdě reprezentovala naši zemi.
Monika bydlí v Kravařích na Opavsku, má dvě úžasné děti, desetiletou Nikol a šestiletého Davida. Pomalu opouští dráhu modelky a začíná více moderovat. Fotí teď už pouze pro zábavu. Moderátorskou práci si vyzkoušela v Dobrém ránu České televize, na televizních obrazovkách jsme jí ale mohli vidět i v taneční soutěži Star Dance.Neváhejte a napište nám

Z našeho Relaxačního archivu