Lidé na Relaxu

Tak to jsme my...

Lidé na Relaxuv

Heidi Janků, rozená Heidi Hantlová, narozená v Ostravě je česká zpěvačka, moderátorka a muzikálová herečka.
Pochází z muzikantské rodiny. Její matka hrála na violoncello, otec na dechové nástroje a pozoun. Od první třídy navštěvovala Lidovou školu umění, kde se naučila vše co používá v současnosti. Zabývala se také sborovým zpěvem, hrála na klavír. V sedmé třídě začala zpívat a tancovat ve folklórním sboru a natočila své první nahrávky v ostravském rozhlase s cimbálovkou Lučina. Na gymnáziu se začala věnovat moderní muzice a zpívat s různými kapelami. V třetím ročníku začal zpívat s kapelou Proměny. Mezitím působila v divadelním sboru Alternativa. Před maturitou šla na konkurz Pavla Nováka a konkurz vyhrála. Po nějaké době se jí ozval Ivo Pavlík, který jí nabídnul kariéru sólové zpěvačky.
více >
Talkshow novináře Honzy Dědka nově na televizi RELAX každou sobotu a neděli večer.
Honza Dědek ještě během studia začal od roku 1992 přispívat do hudebního časopisu Rock & Pop, posléze i do deníků Mladá Fronta Dnes, Lidové Noviny a časopisů Mladý Svět, Elle a Premiere. V letech 2000–2010 byl redaktorem týdeníku Reflex, v současné době působí v Instinktu.
Podílel se jako spoluautor na televizních dokumentech o Janu Nedvědovi, Borisi Hybnerovi, Martě Jandové, Bořislavu Navrátilovi aj. z cyklu 13. komnata. Napsal biografii skupiny Lucie s názvem Šrouby do hlavy (2000) , knihy sebraných rozhovorů Live (2004) a Vzpomínky na 20. století (2006). Více informací o pořadu na facebookové stránce 7 pádů Honzy Dědka www.facebook.com/7PADU.
více >
Moderátor pořadu Dobrou chuť aneb s kuchaři na cestách. Světoběžník, jedlík, znalec, moderátor, režisér, kamarád, příjemný člověk, workoholik. Vše na co si vzpomenete.
více >
Michaela Doubravová, známá také jako Míša Doubravová je začínající česká herečka.
Již od první třídy se zúčastňovala recitační soutěže "Pražské vajíčko", které každým rokem vyhrávala a měla příležitost jet několikrát na přehlídku do Trutnova a Uherského hradiště. Po těchto zkušenostech začala navštěvovat dramatický kroužek.
V ten samý rok začala chodit na balet ,který navštěvovala 6 let a s ním jezdila na přehlídky, soutěže a jiná vystoupení.Poté začala pravidelně docházet na hodiny latinskoamerických tanců, moderního tance, jógy a rock and rollu. Současně rozvíjela svoje pěvecké schopnosti.
Od roku 2004 pravidelně jezdí na Letní hereckou školu pod vedením Petra Kubálka, které vděčí za rozvinutí dalších skrytých schopností, např. zpívání na mikrofon,moderování, práce na jevišti,ale i za jevištěm jako produkce nebo režie.
více >
Narodil jsem se ve znamení Vodnáře 7.2.1988 ve Vrchlabí.Po základní škole a devíti letech strávených na fotbalovém hřišti jsem nastoupil na Obchodní akademii v Jičíně. Bylo to období, kdy jsem se začal plně věnovat zpěvu, hře na kytaru a piano. Začal jsem se věnovat divadlu a také jsem začal snít. Umění, vesmír a život se stalo mojí vášní! Pochopitelně jsem toho tedy z účtařiny a ekonomiky na škole moc nepobral. Ale naučil jsem se psát všemi deseti a toho využívám dodnes!:-)
Když jsem se pak rozhodoval jak směřovat svůj život po maturitě, konzervatoř pro mě byla jasná volba.Konkrétně Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze se stala mým domovem na 6let. Krásných šest let během kterých jsem získal přesně to, co jsem v danou dobu potřeboval.. Hodiny herectví, zpěvu, pohybu, prostor pro osobní i umělecký růst.
více >
Narodila jsem se v Monte Carlu, okres Monaco, hříšně bohatým rodičům jako jejich první a poslední dítě, tedy jako jediný univerzální dědic jejich pohádkového jmění, ve vrcholné slávě tohoto malého státu v roce 1978… Tak doufám, že jste mi na to neskočili, protože v tomto příběhu sedí jen ten rok. :-) Protože jsem se narodila v Ostravě do úplně běžné, politicky neangažované rodiny, jako první, ale nikoliv poslední dítě mým krásným a mladým rodičům. Vystudovala jsem Janáčkovu konzervatoř. Mé první a stále trvající zaměstnání je rozhlasová moderátorka v Rádiu Čas, což je krůček k vám – do televize…
více >
Vladimír Hron je český moderátor, zpěvák, komik a imitátor. Za své působení získal několik televizních cen TýTý. Na televizi RELAX-POHODA uvádí nový hudebně-zábavný pořad Poslední Zhasne.
více >
Šimon kromě moderování rád pracuje s lidmi a soukromě působí jako terapeut. Jeho vášní je odjakživa muzika – zpívá, hraje na klávesy a občas si foukne i do saxofonu. Zároveň je starostlivý otec od rodiny a jeho syn mu podle dostupných informací dělá jenom radost. Ve volném čase relaxuje v přírodě a nejsou mu cizí dlouhé túry do hor či jízda na kole. Je milovníkem dobrých filmů všech žánrů a autorů, Méliésem počínaje a Christoferem Nolanem konče. V metru čte s oblibou Respekt, ale doma se nevyhýbá ani vážnější literatuře. Mezi jeho favority patří Hermann Hesse, většinu času pak probdí u odborné literatury z psychologie či filozofie. Nevyhýbá se ani umění. Má rád, když věci plynou sami od sebe, vyhýbá se póze a patří mezi hrdé propagátory českého piva.
více >
S Monikou se můžete setkat v pořadu Ostře sledovaný vlak každý všední den v podvečer. Monika se narodila před 34 lety ve znamení Blíženců. Vystudovala Střední pedagogickou školu v Krnově a úspěšně dokončila také Ostravskou univerzitu, obor učitelství pro nižší stupeň. Co my víme, třeba z ní jednou ještě bude ta nejkrásnější paní učitelka v Česku!?
Slavnou se stala v roce 1995, kdy zvítězila v soutěži Miss České republiky a její život nabral jiné obrátky. V tomto roce také bojovala v tureckém Istanbulu o titul Miss Europe. I tuto soutěž i přes velkou konkurenci vyhrála a titul MISS Europe 1995 přivezla zpátky do České republiky.
Díky získání tohoto krásného titulu, procestovala velké množství zemí. Můžeme jmenovat např.: Seyschely, Nový Zéland, Reunion, Austrálii, Paříž, Jordánsko, USA a jiné. Nejednalo se však o cesty za odpočinkem v zahraničí tvrdě pracovala, fotila reklamní kampaně nebo hrdě...
více >
Je moderátorem nové soutěže Ostře sledovaný vlak, kterou můžete na televizi Relax vidět každý všední den v podvečer. Jan Antonín se narodil v Praze v roce 1965 ve znamení býka. Jeho koníčky jsou lyžování, golf, jízda na kole, windsurfing, tenis. V létě rád vyrazí na vodu. Narodil se spíše pro záporné role a role rošťáků, kvůli kterým měl celý život překvapivě velký úspěch u žen. Před příchodem jeho významného životního jubilea se však usadil a dokonce i oženil. S manželkou mají dva krásné malé syny, kteří mu podle jeho slov dávají občas pěkně zabrat. Možná i proto, že se na nějaký čas rozhodl být s nimi doma na mateřské dovolené.
Hrát začal v sedmnácti letech, jeho herecká kariéra však nebyla příliš dlouhá. Jeho nejslavnější rolí je Viky Cabadaj z kultovní české komedie Sněženky a Machři. Do teď se mu stává, že ho na lidé oslovují Viky. Dále si zahrál ve filmech Láska z Pasáže,...
více >
Ostřílený bavič, herec, dabér a především moderátor se narodil 11. Července 1938 v Buštěhradě. K herectví ho přiměla platonická láska k herečce Mileně Dvorské, díky ní vystudoval pražskou DAMU. První angažmá v roce 1962, začalo v Divadle Na Fidlovačce. Zlatou éru své popularity zahájil, když společně s Miroslavem Šimkem vytvořili autorskou dvojici v Semaforu. Po sporech více hereckých skupin v Semaforu a především s Jiřím Suchým založili Šimek s Krampolem Divadlo Jiřího Grossmanna. S Šimkovým příklonem k politické satiře došlo v polovině 90. let k jejich uměleckému rozchodu, od té doby je Jiří Krampol na sólové dráze. Ztvárnil mnoho postav ve filmech a televizních seriálech, ale diváci si jej nejvíce pamatují z úspěšné show „Nikdo není dokonalý“, kterou aktuálně vysílá TV Relax jako „Krampovoloviny“.
více >
Známý divadelní a televizní herec Miroslav Etzler. Vyrůstal v centru Ostravy v činžovním domě, kde bydlel se svými rodiči a starším bratrem. Poštovní ulici dodnes považuje za svůj domov, přestože již řadu let žije za Prahou. Základní škola ani gymnázium jej nebavilo, lumpačil, s kantory se neměl rád a když mu bylo 16 let, odešel po otcově smrti z domova. Za jeho života by se ničeho takového neodvážil. Otec byl pro něho velmi silnou autoritou. Po otci mu zůstala láska k divadlu a ta ho přiměla ke studiu herectví na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Následně vytvořil několik rolí ve Státním divadle v Brně. V televizi ztvárnil nespočet rolí. Od roku 2004 je znám především hlavní rolí v seriálu Pojišťovna štěstí, od roku 2010 hraje roli Jana Maška v seriálu TV Prima Cesty domů. Od roku 2014 moderuje na televizi RELAX-POHODA pořad Úžasňákov.
více >
Petr Novotný, narozený 6. Srpna 1947 v Olomouci, patří díky svému přímočarému a myšlenkově nenáročnému humoru k nejvyhledávanějším bavičům. Je také pětinásobným držitelem titulu „Bavič roku“ v anketě TýTý. Mimo jiné je i schopný podnikatel a byznysmen, který vlastní vydavatelskou a uměleckou agenturu 6P. Kromě své moderátorské a podnikatelské činnosti se jedná také o velkého propagátora vaření a zaníceného sběratele kuchařských receptur.
více >
Genny se narodila 10. dubna 1992 v Opavě. Svůj jižanský původ zdědila po otci, český zase po matce. Již ve školce dělala závodně moderní gymnastiku, pak vyzkoušela i balet. Již od malička se věnovala zpěvu a studiu hudby. Genny už od svých 14 let vystupuje jako sólová zpěvačka na mnoha různých akcích, festivalech, plesech, firemních akcích, dětských dnech, narozeninách, svatbách a jiných oslavách… Můžeme zmínit, že si zahrála v muzikálu Mamma Mia, zpívala ve skupině ABBA Chiquita Revival. Již během základní školy si Genny zahrála ve Slezském divadle v Opavě v opeře Carmen a Brundibár.
V roce 2009 vyhrála první místo v soutěži "Začarovaná písnička" (pořádanou ROTARY klubem), díky které pak zpívala jako host z ČR na mezinárodním hudebním festivalu v polském Krakowě. Ve stejném roce získala jednu z hlavních rolí hitmuzikálu DĚTI RÁJE. Nyní je studentkou Státní pražské konzervatoře, kde studuje obor popový...
více >
Narodil jsem se ve znamení lva a asi jsem to trefil přesně, protože na mě sedí všechny jeho přednosti i nedostatky. Miluju společnost, svobodu, zábavu, ruch velkoměsta a letní západy slunce. Nemusím samotu, lidi bez názoru, otravný hmyz a úklid. Jo a takovou tu tabulku na počítači, která říká, kolik nekonečných procent ještě zbývá do konce. K tomu mám ještě mimořádný talent na trapasy.
více >

Z našeho Relaxačního archivu