Televize Relax

Úvod Pořady Program Rodina Zprávy
Jak naladit
Relax Facebook Relax Youtube

JAK NÁS NALADIT

V rámci DVB-T/DVB-T2

Televize Relax vysílá v celoplošném televizním multiplexu 24, provozovaným společností Digital Broadcasting s.r.o., který šíří i tematické kanály televize Nova (Nova, Nova Cinema, Nova Gold, Nova Action a Nova 2). Pokud tyto stanice přijímáte na klasickou venkovní nebo pokojovou anténu, případně přes společnou televizní anténu, měli byste naladit i televizi Relax. Moderní televizory nový program načtou do svojí nabídky automaticky a diváka na něj upozorní. U starších televizorů nebo set-top-boxů je nutné spustit automatické vyhledávání programů. V září 2017 televize Relax vstoupila i do prostředí DVB-T2. Bližší informace o tom, jak naladit vám rádi poskytnou operátoři Multiplexu 24 na telefonické lince 595 694 660. Více informací naleznete na www.multiplex4.cz

Přes kabelovou televizi a IPTV

Televize Relax je součástí základní programové nabídky největší tuzemské kabelové společnosti UPC Česká republika na území celé České republiky a UPC Broadband Slovakia na území Slovenské republiky. Nabízejí ji i další poskytovatelé kabelové televize a IP TV v Česku a na Slovensku viz níže:

sledovanitv.cz s.r.o. SMART Comp. a.s. Dragon Internet, a.s. EDERA Group a.s. GRAPE SC, a.s. HC Kabel, s.r.o. Jiří Ouda Josef Vosecký KTV Nepomuk s.r.o. Planet A, a.s. PODA a.s.
SAT - AN CableNet SE Telly CE s.r.o. WMS s.r.o. ANTIK Telecom s.r.o. BDTS s. r. o. DSI DATA s.r.o. e-Net, s.r.o. Kabelko, s.r.o. MIKOTEL, s.r.o. Okresné stavebné bytové družstvo Čadca Kabelová televize Mariánské Lázně s.r.o.

Satelitní operátoři

Naladít nás i na satelitu prostřednictvím největší české satelitní služby Skylink. Vysílání není nijak kódováno, přijmou ho tedy všichni zájemci s parabolou natočenou na pozici Skylinku, aniž by museli být zákazníky této služby. Technické parametry TV RELAX na satelitu: satelit Astra 3B (23,5°E) TP 11797/H 29500 3/4 DVB-S2/8PSK.

Skylink