Poslední zhasne /61./

Poslední zhasne /61./

úvod Archiv pořady Poslední zhasne!Poslední zhasne /61./

Poslední zhasne /61./

14.05.2017 21:10
Unikátní zábavný pořad uvidíte každou neděli a pátek od 20:30 na televizi RELAX. Nový pořad Vladimíra Hrona, který se natáčí v pražském divadle Radka Brzobohatého se inspiroval v prostředí kabaretu a velkých slavných amerických show.V pořadu se bude stejně jako v kabaretu hlavně zpívat. „V Česku v současné době chybí zejména večery ve společnosti slavných písní, plné smíchu a zábavy. Diskuzních pořadů už bylo dost, všichni jsou z nich unavení.“ Do pořadu bude zvát vždy tři známé osobnosti  - zpěváky, herce a další umělce, kteří mají ke kabaretu co říci. Očekávat se od nich bude samozřejmě, že se do kabaretu zapojí a také vystřihnou nějakou pěknou scénku.

Do prvních dvou dílů zavítal Karel Štědrý, Josef Zíma, Wabi Daněk, Ewa Farna, Livie Kuchařová, Vendula Příhodová nebo Patrola Šlapeto.

Nyní je natočeno již více jak 30 epizod. V show se vystřídali slavné tváře české popové scény, úspěšní herci, i řečníci. Nové epizody točíme v pravidelných termínech v pražském Divadle Radka Brzobohatého. Pokud máte zájem se zúčastnit natáčení neváhejte a kontaktujte pokladnu divadla RB (tel. číslo 224 229 445) nebo si vstupenky rezervujte na tel. čísle 725 926 422. Neváhejte a napište nám